Jak dobrze się bawić na własnym weselu? Poradnik dla opornych

Dzisiaj krótko o łamaniu stereotypów weselnych.

Od paru dni jestem świeżą żoneczką. Nadal bolą mnie wszystkie mięśnie od weselnych tańców, gier i śmiechu!

Masa ludzi mówiła nam, że nie dość, że na własnym weselu niczego nie zjemy i będziemy chodzić głodni, to na dodatek słabo się wybawimy, bo, wiadomo, stres itepe. Phi.. Kto nam naopowiadał te dyrdymały? Przyznać się, bo już nie pamiętamy 😉

Stres był nie mały, owszem, ale tylko w kościele. „Czy nie przewrócę się idąc do ołtarza?”, „Czy zdołam powiedzieć słowa przysięgi i się nie rozpłakać?”, „Czy będziemy wiedzieli kiedy wstawać i klękać?”. Takie tam niecodzienne problemiki. Mimo to, nawet na krok nie opuszczało nas poczucie szczęścia. To cudowne widzieć naokoło tyle roześmianych osób, które trzymają kciuki i przyszli tutaj nie dla nikogo innego, tylko właśnie dla Was. Mega!

Wesele upłynęło zdecydowanie za szybko. Żal było chodzić do łazienki, żeby nie przegapić przypadkiem fajnej piosenki („Kolorowy Wiatr” i Grubsonowe „Na szczycie” wygrało! No okej, i jeszcze „Who let’s the dogs out” :D). Chodziliśmy najedzeni (każde danie zostało przez nas zjedzone! ha! da się!), wytańczeni, obcałowywani na każdym kroku i przy tym prawie z każdym gościem udało się zamienić kilka słów.

Inni widząc jak my sami, Państwo Młodzi, dobrze się bawimy, cieszyli się jeszcze bardziej. No bo o to w tym wszystkim chodzi. O uśmiech, dobrą zabawę, nie przejmowaniem się brakiem kieliszków do wódki czy tym, że może nasz mały kuzyn nie do końca dobrze się bawi, bo coś za często siedzi na komórce.

Odpuść perfekcjonizm. Odpuść zamartwianie się pierdołami. Odpuść nieudaną fryzurę, makijaż, paznokcie czy krostę na czole. Odpuść ciągłe pytania „Czy nie jestem gdzieś brudna?, Dobrze wyglądam?”. Wyglądasz najpiękniej na świecie. I ty i On.

Własne wesele można i TRZEBA zajebiście dobrze przeżyć. Jest jedno w całym życiu i kiedy macie być najszczęśliwsi na świecie jak nie tego jedynego dnia? Na jednej sali zgromadzone są osoby, które kochają was całym sercem. Miłości jest tyle, że można jeść ją łyżkami.

Czego chcieć więcej?

4 myśli na temat “Jak dobrze się bawić na własnym weselu? Poradnik dla opornych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s